Christian Thomsen isbjörn figurin

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTIAN THOMSEN, figurin, Kunglig Dansk, rytande isbjörn, signerad ChTh, höjd ca 33 cm

Smärre slitage

561443

2018-08-02