Sekretär "Wiktoria" 1900-talets mitt

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, "Wiktoria", 1900-talets mitt, björk, med lönnfack, nycklar finns, höjd ca 112, 93x42 cm

Minimalt slitage

561454

2018-08-15