Tillbaka till katalog

Rolex Datejust herrarmbandsur i stål

Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

Beskrivning

ROLEX, armbandsur, Datejust, stål/vitguld, ca 1989, automatisk, safirglas, datum, refnr. 16234, boettnr. 16200, serienr. R637771,verknr. 5037669, cal 3135, original jubileelänk, viklås, låsnr. 62510 H M5, diameter 36 mm, inkl. certifikat samt servicekvitto daterad 2010

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

561456

Datum:

2018-08-04