Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RÖRSTRAND, vas, 1800-talets slut, jugend, flintgods med blå/grön glasyr, balusterformad, höjd ca 42 cm
Krackelering, några sprickor i mynningen
561457
2018-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här