Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUIDO GAMBONE, fat, Italien, 1950-tal, stengods med glasyr i vit, turkos, blå, grön samt röd, signerad ´´Gambone Italy´´, diameter ca 39.5 cm
Bruksslitage, krackelering, glasyrdefekter
561459
2018-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här