Guido Gambone fat

Guido Gambone fat
Guido Gambone fat
Guido Gambone fat
Guido Gambone fat

Klubbat för:

6 600 SEK

3 000 SEK

GUIDO GAMBONE, fat, Italien, 1950-tal, stengods med glasyr i vit, turkos, blå, grön samt röd, signerad ´´Gambone Italy´´, diameter ca 39.5 cm

Bruksslitage, krackelering, glasyrdefekter

561459

2018-08-02