Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, Dux 1970-tal, tresits, sex lösa plymåer, etikettmärkt Dux, ben av betsad bok, höjd ca 72, djup 84, längd 198 cm
Smärre slitage. Enstaka fläckar.
561462
2018-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här