Anna Ehrner vas Kosta Boda

Anna Ehrner vas Kosta Boda
Anna Ehrner vas Kosta Boda
Anna Ehrner vas Kosta Boda
Anna Ehrner vas Kosta Boda
Anna Ehrner vas Kosta Boda
Anna Ehrner vas Kosta Boda
Anna Ehrner vas Kosta Boda
Anna Ehrner vas Kosta Boda
Anna Ehrner vas Kosta Boda
Anna Ehrner vas Kosta Boda

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA EHRNER, vas, Kosta Boda, glas, med underfångs dekor i blått, vitt och grönt, signerad ´´Kosta Boda A Ehrner, 49718´´, etikettmärkt, höjd ca 42 cm

Smärre slitage

561466

2018-08-02