Gunnel Sahlin karaff Ulrica Hydman Vallien vinglas
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNEL SAHLIN, karaff, glas, Kosta Boda ur ´´Artists Collection´´, samt ULRICA HYDMAN VALLIEN, 2 st, vinglas, Kosta Boda, med polykrom dekor av ansikten, signerade samt etikettmärkta, höjd ca 18.5-33 cm
Smärre slitage
561470
2018-08-02