Gunnel Sahlin karaff Ulrica Hydman Vallien vinglas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNEL SAHLIN, karaff, glas, Kosta Boda ur ´´Artists Collection´´, samt ULRICA HYDMAN VALLIEN, 2 st, vinglas, Kosta Boda, med polykrom dekor av ansikten, signerade samt etikettmärkta, höjd ca 18.5-33 cm

Smärre slitage

561470

2018-08-02