Bordslampa jungend
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, jugend, 1910-tal, patinerad, hamrad metall, kupa av ljuslila glas, höjd ca 47.5 cm
Bruksslitage, ställvis förlust av patinering, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
561475
2018-08-02