Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanerat i teak, underrede i svartlackerat trä och mässing, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan, 3 lådor i sargen med beslag i mässing, höjd ca 110 cm, 140x44 cm

Mindre fanérskada förekommer, repor, märken och generellt bruksslitage

561480

2018-08-02