Sideboard teak
2018-08-02
561480
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanerat i teak, underrede i svartlackerat trä och mässing, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan, 3 lådor i sargen med beslag i mässing, höjd ca 110 cm, 140x44 cm
Mindre fanérskada förekommer, repor, märken och generellt bruksslitage