Sideboard teak
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanerat i teak, underrede i svartlackerat trä och mässing, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan, 3 lådor i sargen med beslag i mässing, höjd ca 110 cm, 140x44 cm
Mindre fanérskada förekommer, repor, märken och generellt bruksslitage
561480
2018-08-02