Raija Tuumi ytterfoder

Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder
Raija Tuumi ytterfoder

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAIJA TUUMI, ytterfoder, 1950/60-tal, stengods, Arabia, Finland, monogramsignerad ´´RT´´, med brunt och grönt glasyr, höjd ca 25 cm

Bruksslitage, några mindre nagg särskilt
till botten

561485

2018-08-02