Skålar 3 st silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅLAR, 3 st, silver, med hamrade ytor, med årstämplar 1974, 1976 och 1978, 2 med graverad monogram ´´IH´´, diameter ca 9, 11 och 17.5 cm, totalvikt ca 481 g
Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning
561491
2018-08-02