Skålar 3 st silver

Skålar 3 st silver
Skålar 3 st silver
Skålar 3 st silver
Skålar 3 st silver
Skålar 3 st silver
Skålar 3 st silver
Skålar 3 st silver
Skålar 3 st silver
Skålar 3 st silver
Skålar 3 st silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅLAR, 3 st, silver, med hamrade ytor, med årstämplar 1974, 1976 och 1978, 2 med graverad monogram ´´IH´´, diameter ca 9, 11 och 17.5 cm, totalvikt ca 481 g

Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning

561491

2018-08-02