Vas Sven Erik Skawonius

Vas Sven Erik Skawonius
Vas Sven Erik Skawonius
Vas Sven Erik Skawonius
Vas Sven Erik Skawonius
Vas Sven Erik Skawonius
Vas Sven Erik Skawonius
Vas Sven Erik Skawonius
Vas Sven Erik Skawonius
Vas Sven Erik Skawonius
Vas Sven Erik Skawonius

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN ERIK SKAWONIUS, vas, glas, signerad Kosta Skawonius 182, överfång i vitt med dekor av blad, höjd 17 cm

Smärre slitage, mindre repor, ojämn mynningskant

561493

2018-08-12