Erik Olson ´´En sökares vandring´´ portfolio

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Portfolio - En sökares vandring, innehållande två volymer böcker samt triptyk med färglitografier, 28x23 cm, samtliga signerade och numrerade Erik Olson 11/300.

561498

2018-08-02