Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK OLSON (1901-1986): Portfolio - En sökares vandring, innehållande två volymer böcker samt triptyk med färglitografier, 28x23 cm, samtliga signerade och numrerade Erik Olson 11/300.
561498
2018-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här