Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, med stenskiva, gustaviansk stil, 1800-tal, fanérat i mahogny, stenskiva med gallerkant i mässing, lådor och ljusbrickor, ca höjd 74, diam 74 cm
Repor och märken
561505
2018-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här