Bord gustaviansk stil

Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, med stenskiva, gustaviansk stil, 1800-tal, fanérat i mahogny, stenskiva med gallerkant i mässing, lådor och ljusbrickor, ca höjd 74, diam 74 cm

Repor och märken

561505

2018-08-12