Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGNE HAMMERSTEN-JANSSON, mumin figuriner, 3 st, 1950-tal, Arabia, Finland, inklusive Muminmamman, Mumin och Lilla My, höjd ca 4.5-5 cm
Mumin figurinen med en nagg på baksidan
561508
2018-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här