Signe Hammersten-Jansson

Signe Hammersten-Jansson
Signe Hammersten-Jansson
Signe Hammersten-Jansson
Signe Hammersten-Jansson
Signe Hammersten-Jansson
Signe Hammersten-Jansson

Klubbat för:

4 600 SEK

1 500 SEK

SIGNE HAMMERSTEN-JANSSON, mumin figuriner, 3 st, 1950-tal, Arabia, Finland, inklusive Muminmamman, Mumin och Lilla My, höjd ca 4.5-5 cm

Mumin figurinen med en nagg på baksidan

561508

2018-08-02