Puderdosa Estrid Ericson och handspegel
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PUDERDOSA och HANDSPEGEL, tenn, tidigt 1900-tal, puderdosan av Estrid Ericson, Firma Svenskt Tenn, dekor av flätmönster, stämplad med änglamärket samt E 8, diameter 11, handspegelns längd 23 cm
Repor
561514
2018-08-12