Trädgårdsurnor betong 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, betong, empirestil, 1900-talets mitt, höjd ca 50, diameter ca 47 cm

Bruksslitage, slitage från väder, smuts

561517

2018-08-02