Meta Isæus-Berlin Elephant

Meta Isæus-Berlin Elephant
Meta Isæus-Berlin Elephant

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 800 SEK

META ISÆUS-BERLIN (född 1963):
"Elephant", signerad och numrerad 128/150, färglitografi, bladmått ca 44,5x55 cm

561537

2018-08-02