Carl-Ewert Ekström karmstol

Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol
Carl-Ewert Ekström karmstol

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL-EWERT EKSTRÖM, karmstol, "Måsen", 1960-tal, Albin Johansson & Söner, ek, ryggbricka klädd i svart galon resp svart skinn i sits, sitthöjd ca 45 cm

Omklädd sits, bruksslitage

561552

2018-08-02