Skåp jugend
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, jugend, massiv ek, tvådelat, övre delen med glas dörrpar och bakomliggande hyllplan, nedre delen med 2 lådor samt ett dörrpar med bakomliggande hyllplan, beslag i mässing, höjd ca 204, 131x58 cm,
Slitage, några torrsprickor, märken och fläckar
561553
2018-08-02