Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, massiv ek, tvådelat, övre delen med glas dörrpar och bakomliggande hyllplan, nedre delen med 2 lådor samt ett dörrpar med bakomliggande hyllplan, beslag i mässing, höjd ca 204, 131x58 cm,

Slitage, några torrsprickor, märken och fläckar

561553

2018-08-02