Vas Vicke Lindstrand

Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, Orrefors, graverad dekor, graverad med texten Aktiebolaget Nordiska Kompaniets Hederspris, höjd ca 26 cm,

Smärre slitage, repor, gravyr

561566

2018-08-12