Arvid Fougstedt (1888-1949)
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARVID FOUGSTEDT (1888-1949), blandteknik på papper, bemålad på båda sidor med scener ur Alexander Dumas "Greven av Monte Christo", ca 43x32 resp 36,5x26 cm, signerad och daterad Arvid Fougstedt 1929, dubbelsidigt ramad
Ej examinerad ur ram
561570
2018-08-02