Arvid Fougstedt (1888-1949)

Arvid Fougstedt (1888-1949)
Arvid Fougstedt (1888-1949)
Arvid Fougstedt (1888-1949)
Arvid Fougstedt (1888-1949)
Arvid Fougstedt (1888-1949)
Arvid Fougstedt (1888-1949)
Arvid Fougstedt (1888-1949)
Arvid Fougstedt (1888-1949)

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949), blandteknik på papper, bemålad på båda sidor med scener ur Alexander Dumas "Greven av Monte Christo", ca 43x32 resp 36,5x26 cm, signerad och daterad Arvid Fougstedt 1929, dubbelsidigt ramad

Ej examinerad ur ram

561570

2018-08-02