Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
PIETER CLAESZ, hans krets, (1600-tal), olja på duk, stilleben, ca 40,5x33 cm
Färgbortfall, krackelerad, mindre hål, uppfodrad på duk.
561572
2018-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här