Pieter Claesz, hans krets

Pieter Claesz, hans krets
Pieter Claesz, hans krets
Pieter Claesz, hans krets
Pieter Claesz, hans krets

Klubbat för:

13 000 SEK

17 000 SEK

PIETER CLAESZ, hans krets, (1600-tal), olja på duk, stilleben, ca 40,5x33 cm

Färgbortfall, krackelerad, mindre hål, uppfodrad på duk.

561572

2018-08-02