Olle Baertling serigrafi på textil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): serigrafi på textil, 1977, ur sviten Flags for Americas Cup, signerad och numrerad Baertling 158/250, ca 63x40 cm

561580

2018-08-02