Damsekretär
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMSEKRETÄR, omkring 1900, Louis XV-stil, fanérad i olika träslag bl.a rot, invändigt med 2 lådor samt fack, beslag och dekorelement i mässing, höjd 95, 73x44 cm
Fanérskador, sprickor, bruksslitage
561591
2018-08-03