Damsekretär

Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSEKRETÄR, omkring 1900, Louis XV-stil, fanérad i olika träslag bl.a rot, invändigt med 2 lådor samt fack, beslag och dekorelement i mässing, höjd 95, 73x44 cm

Fanérskador, sprickor, bruksslitage

561591

2018-08-03