Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET, brickbord, s.k. Butlers Tray, engelsk stil, 1920/30-tal, mahogny, oval form, brickmärkt, höjd 47, 92x67 cm
Bruksslitage
561593
2018-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här