NK brickbord Butlers Tray

NK brickbord Butlers Tray
NK brickbord Butlers Tray
NK brickbord Butlers Tray
NK brickbord Butlers Tray
NK brickbord Butlers Tray
NK brickbord Butlers Tray
NK brickbord Butlers Tray
NK brickbord Butlers Tray
NK brickbord Butlers Tray
NK brickbord Butlers Tray

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, brickbord, s.k. Butlers Tray, engelsk stil, 1920/30-tal, mahogny, oval form, brickmärkt, höjd 47, 92x67 cm

Bruksslitage

561593

2018-08-03