Schäslong 1900-talets första hälft rokokostil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, rokokostil, djuphäftad klädsel i rosa plysch, längd ca 196 cm

Bruksslitage, smuts, lagning, lösa knappar medföljer

561629

2018-08-03