Chiffonjé 1900-talets mitt

Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt
Chiffonjé 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHIFFONJÉ, 1900-talets mitt, stilmöbel, sengustaviansk, mahogny, nyckelskyltar, draghantag och fothylsor i mässing, höjd ca 125, 99x46 cm

Minimalt med slitage, smärre små repor i lacken

561637

2018-08-03