Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Klubbat för:

60 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976) nakenmodeller på strand, signerad samt daterad 1961, olja på duk, ca 54x44 cm

561642

2018-08-03