Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLÅTBRICKA, 1800-tal, med uddiga kanten och bemålad dekor av blommor, fjärilar samt en paradisfågel, längd ca 74 cm, bredd ca 58 cm
Slitage, ställvis förlust av färg, krackelyr
561649
2018-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här