Plåtbricka bemålad

Plåtbricka bemålad
Plåtbricka bemålad
Plåtbricka bemålad
Plåtbricka bemålad
Plåtbricka bemålad
Plåtbricka bemålad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLÅTBRICKA, 1800-tal, med uddiga kanten och bemålad dekor av blommor, fjärilar samt en paradisfågel, längd ca 74 cm, bredd ca 58 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, krackelyr

561649

2018-08-03