Båtmodell
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅTMODELL, segelbåt, 1900-talets mitt, bemålad trä, på ställning, höjd ca 75, längd 55 cm, betsat trä hylla medföljer
Seglarna är något gulnade, masten är sned, sprickor i däcket, ställvis förlust av färg, slitage
561654
2018-08-03