Skulptur brons
2018-08-04
561658
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, patinerad brons, signerad och daterad Per B. 85, höjd ca 31 cm