Sängbord byråer 1900-tal

Sängbord byråer 1900-tal
Sängbord byråer 1900-tal
Sängbord byråer 1900-tal
Sängbord byråer 1900-tal
Sängbord byråer 1900-tal
Sängbord byråer 1900-tal
Sängbord byråer 1900-tal
Sängbord byråer 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SÄNGBORD/ BYRÅER, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitlackerade, beslag i gulmetall, höjd ca 61, 51x42 cm

Skruv saknas på ett beslag

561672

2018-08-03