Ljuskrona
2018-08-03
561680
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 4 ljusarmar, 5 lampor, höjd ca 68, största vidd 43 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej