Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, plafondmodell, 1900-talets mitt, 8 lampor, höjd ca 25, diameter 54 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

561683

2018-08-03