Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, plafondmodell, 1900-talets mitt, 8 lampor, höjd ca 25, diameter 54 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej
561683
2018-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här