Ritha Holst oljemålning

Ritha Holst oljemålning
Ritha Holst oljemålning
Ritha Holst oljemålning
Ritha Holst oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

RITHA HOLST (samtida): Komposition med får, signerad Ritha Holst, olja på duk, ca 30x40 cm

561688

2018-08-04