Ruben Heleander oljemålning

Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RUBEN HELEANDER (Född 1931): Fruktkomposition, signerad Helander, olja på duk, ca 50,5x65 cm

Kuntoraportti

561692

Päivämäärä:

2018-08-04