Ruben Heleander oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RUBEN HELEANDER (Född 1931): Fruktkomposition, signerad Helander, olja på duk, ca 50,5x65 cm
Kuntoraportti
561692
Päivämäärä:
2018-08-04