Klaffbord sengustavianskt
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, sengustavianskt, tidigt 1800-tal, massiv mahogny samt fanérad i mahogny, höjd ca 69 cm, 87.5, 43+43 cm
Slitage, repor, märken, fläckar, ställvis något blekt, torrsprickor, fanéringsskador
561694
2018-08-03