Klaffbord sengustavianskt

Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, sengustavianskt, tidigt 1800-tal, massiv mahogny samt fanérad i mahogny, höjd ca 69 cm, 87.5, 43+43 cm

Slitage, repor, märken, fläckar, ställvis något blekt, torrsprickor, fanéringsskador

561694

2018-08-03