Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Stilleben, signerad K. A Pehrson 1946, olja på pannå, 59x72 cm
561707
2018-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här