Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
FRANCISCA LINDBERG (född 1944): Havsmotiv, signerad, olja på duk, ca 115-124 cm
Zustandsbeschreibung
561720
2018-08-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner