Franciska Lindberg oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

FRANCISCA LINDBERG (född 1944): Havsmotiv, signerad, olja på duk, ca 115-124 cm

Zustandsbeschreibung

561720

2018-08-04