Taklampor 2 st Luxus

Taklampor 2 st Luxus
Taklampor 2 st Luxus
Taklampor 2 st Luxus
Taklampor 2 st Luxus
Taklampor 2 st Luxus
Taklampor 2 st Luxus
Taklampor 2 st Luxus
Taklampor 2 st Luxus

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO OCH ÖSTEN KRSTIANSSON, taklampor, 2 st, "Ägg", Luxus, grön glaskupa, höjd ca 27-32 cm

Smärre slitage, mindre repor, ej funktionstestade

561722

2018-08-11