Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien,1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 105 cm
Bruksslitage. En mässingslist nedtill saknas.
561735
2018-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här