Erik Dietman litografi
2018-08-04
561747
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK DIETMAN (1937-2002): Isbjörnshona, signerad, EA, färglitografi, bladmått ca 25,5x36,5 cm